UWAGA! Od przyszłego tygodnia ruszają prace przy modernizacji kolejnego odcinka drogi głównej na obszarze DOZAMELU

15.09.16

Informujemy, że w poniedziałek 19 września od godzin porannych rozpoczną się prace przy modernizacji kolejnego odcinka drogi głównej na terenie DOZAMEL.

 W związku z pracami całkowicie wyłączony z ruchu będzie odcinek drogi za skrzyżowaniem  przy budynkach C10/C1, aż do bramy wjazdowej na teren zajmowany przez firmę General Electric.

 

Ruch pieszy i rowerowy w tym rejonie odbywał się będzie po tymczasowych

chodnikach i ścieżkach rowerowych.

 

W czasie prowadzenia prac drogowych obowiązywał będzie w tym rejonie ruch zastępczy. Wjazd w strefę modernizowanego odcinka i wyjazd z niej został oznakowany znakami drogowymi. Szczegółowy schemat organizacji ruchu zastępczego jest dostępny do pobrania na dole strony.

 

Osoby dotychczas parkujące samochody przy drodze głównej w rejonie budynków C1, D5 i D2 proszone są o korzystanie ze specjalnie przygotowanego w tym celu, bezpłatnego parkingu za budynkiem D6. Jest tam wolnych ok. 150 miejsc parkingowych.

 

 

Na czas modernizacji drogi bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas korzystania z układu komunikacyjnego, bezwzględne przestrzeganie ustawionych znaków drogowych oraz nieparkowanie samochodów na całej trasie ruchu zastępczego i miejscach niedozwolonych.

 

 

Przewidywany okres zamknięcia odcinka i zakończenia prac: 30.11.2016r

 

 

Osoba do kontaktu:

 

Kazimierz Tworek

Zastępca Dyrektora Zakładu Infrastruktury DOZAMEL Sp. z o.o.

tel. 607 944 761

 

 

 

pliki do pobrania:

organizacja_ruchu_zastepczego_plan_2016-09-14.pdf - pdf

Strefa pracownika

zapomniałem hasła

Aktualności

Agencja Rozwoju Przemysłu - spółka Skarbu Państwa - przejmie od Skarbu Państwa udziały Spółki DOZAMEL

12.07.18

- Zapowiadane przekształcenia właścicielskie nie powinny mieć żadnego wpływu na funkcjonowanie DOZAMELU. Nie przewiduję też, by oznaczały one jakiekolwiek zmiany w odniesieniu do naszych partnerów biznesowych - mówi prezes Spółki DOZAMEL, Paweł Kowalczewski. więcej >

IV Mistrzostwa Strzeleckie WPP już za tydzień - 22 czerwca.

15.06.18

Wielkimi krokami zbliżają się IV Mistrzostwa Strzeleckie Wrocławskiego Parku Przemysłowego o Puchar Prezesa DOZAMEL. Odbędą się w dniu 22.06.2018 w godzinach od 10 do 13 na strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego Śląsk przy ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu. więcej >

Powierzchnie biurowe do wynajęcia w nowym biurowcu C5

26.03.18

Posiadamy do wynajęcia powierzchnię biurową na dwóch kondygnacjach w nowo wybudowanym obiekcie C5:

  • 494,49 m2 na III piętrze,
  • 431,03 m2 na IV piętrze.
  • więcej >