UWAGA! Od przyszłego tygodnia ruszają prace przy modernizacji kolejnego odcinka drogi głównej na obszarze DOZAMELU

15.09.16

Informujemy, że w poniedziałek 19 września od godzin porannych rozpoczną się prace przy modernizacji kolejnego odcinka drogi głównej na terenie DOZAMEL.

 W związku z pracami całkowicie wyłączony z ruchu będzie odcinek drogi za skrzyżowaniem  przy budynkach C10/C1, aż do bramy wjazdowej na teren zajmowany przez firmę General Electric.

 

Ruch pieszy i rowerowy w tym rejonie odbywał się będzie po tymczasowych

chodnikach i ścieżkach rowerowych.

 

W czasie prowadzenia prac drogowych obowiązywał będzie w tym rejonie ruch zastępczy. Wjazd w strefę modernizowanego odcinka i wyjazd z niej został oznakowany znakami drogowymi. Szczegółowy schemat organizacji ruchu zastępczego jest dostępny do pobrania na dole strony.

 

Osoby dotychczas parkujące samochody przy drodze głównej w rejonie budynków C1, D5 i D2 proszone są o korzystanie ze specjalnie przygotowanego w tym celu, bezpłatnego parkingu za budynkiem D6. Jest tam wolnych ok. 150 miejsc parkingowych.

 

 

Na czas modernizacji drogi bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas korzystania z układu komunikacyjnego, bezwzględne przestrzeganie ustawionych znaków drogowych oraz nieparkowanie samochodów na całej trasie ruchu zastępczego i miejscach niedozwolonych.

 

 

Przewidywany okres zamknięcia odcinka i zakończenia prac: 30.11.2016r

 

 

Osoba do kontaktu:

 

Kazimierz Tworek

Zastępca Dyrektora Zakładu Infrastruktury DOZAMEL Sp. z o.o.

tel. 607 944 761

 

 

 

pliki do pobrania:

organizacja_ruchu_zastepczego_plan_2016-09-14.pdf - pdf

Strefa pracownika

zapomniałem hasła

Aktualności

Rowerem miejskim do Wrocławskiego Parku Przemysłowego?

15.03.18

Jeśli chcesz, by w bezpośrednim sąsiedztwie WPP powstała miejska stacja rowerowa, to teraz możesz mieć na to realny wpływ! Weź udział w konsultacjach społecznych. Masz na to czas do 29 marca. więcej >

DOZAMEL Sp. z o.o. laureatem nagrody specjalnej „Rzetelni w biznesie 2017”

2017-11-27

24 listopada w Warszawie podczas Wielkiej Gali „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki” wręczono statuetki wyróżniającym się inicjatywom, osobom i firmom, a także instytucjom samorządowym z całej Polski. DOZAMEL otrzymał nagrodę specjalną „Rzetelni w Biznesie” z rekomendacji Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka „Za dynamiczny biznes dbający o pracowników, otoczenie i swoją historię”. więcej >

Uroczyste otwarcie hali przemysłowej C5

09.11.17

Nowo wybudowana hala produkcyjno-usługowa C5 na terenie Dozamelu, została uroczyście otwarta 6 listopada 2017 r. w obecności ministra infrastruktury i budownictwa, przedstawicieli władz lokalnych, nauki i biznesu. Nowy obiekt hali produkcyjno-biurowej, wraz z przyległym budynkiem biurowo socjalnym ma łączną powierzchnię zabudowy 4 503,95 m2, całkowitą powierzchnię użytkową 6 410 m2 i kubaturę 67 626 m³.  więcej >