Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2018 – Zaproszenie na bezpłatne warsztaty

02.11.18

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju, Szkoła Zarządzania Zmianą oraz DOZAMEL Sp. z o.o. pragną serdecznie zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnych warsztatach pt.: „Kanwa - praktyczne narzędzie planowania i komunikacji przedsięwzięć i działań biznesowych”. 

Termin warsztatów: 14 listopada 2018 r., godz.: 09:00-12:30

 

Miejsce: DOZAMEL Sp. z o.o. , Centrum Konferencyjne WPP - Sala Krzemowa ul. Fabryczna 10 , 53-609 Wrocław

 

Formularz zgłoszeniowy: do pobrania na dole strony.

 

Cel warsztatów: Uczestnicy dowiedzą się jak efektywniej zarządzać zmianą (nowe pomysły, innowacje, działania) i w ciągu jednego dnia sporządzić jednostronicowy plan zmiany i przekazać go odbiorcom (pracownikom, przełożonym lub inwestorom). Ponadto przedstawiona zostanie struktura kanwy zmiany i najważniejsze pytania, jakie warto postawić planując nowe przedsięwzięcia biznesowe. Każdy uczestnik otrzyma też przykładowy schemat kanwy do wykorzystywania w swojej pracy oraz do modyfikowania w razie konieczności.

 

Adresaci: kadra zarządzająca MSP (kierownicy, koordynatorzy, naczelnicy, dyrektorzy, liderzy itp.)

 

Warsztaty poprowadzi:

Jarosław Rubin - Certfikowany Lean Change Agent. Trener biznesu i konsultant zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Pasjonat, praktyk i badacz zmian w firmach. Założyciel Szkoły Zarządzania Zmianą. Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie zarządzanie. Ukończył Politechnikę Wrocławską oraz studia Executive MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Zajmował stanowiska związane z zarządzaniem oraz marketingiem i sprzedażą w firmach polskich i międzynarodowych od reprezentanta handlowego i doradcy technicznego, poprzez dyrektora ds. marketingu, do dyrektora-prokurenta spółki. Specjalizuje się w problematyce zarządzania, w szczególności zarządzania zmianą. Zajmuje się działalnością doradczą i szkoleniową w obszarze zarządzania zmianą, pracy zespołowej i HR. Autor symulacji biznesowej z zakresu zarządzania zmianą “Change Masters”. Prowadzi zajęcia ze studentami dotyczące zarządzania zmianą oraz radzenia sobie z wypaleniem zawodowym na studiach podyplomowych na wydziałach zamiejscowych Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu i Poznaniu. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów naukowych i wystąpień na konferencjach z zakresu zarządzania zmianami i zarządzania personelem oraz rozdziału w monografii „Dobór personelu”.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 

Więcej informacji:

Łukasz Jaroński

Email: lukasz.jaronski@darr.pl

Tel. 74 64 80 442

 

lub

 

Jarosław Rubin

Email: kontakt@zmiana.edu.pl

Tel: 602 605 952

 

Wydarzenie organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zostało objęte Honorowym Patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

 

 

Patronat medialny:

 

     

 

Organizatorzy:


  

pliki do pobrania:

Formularz Zgłoszenia - docx

Strefa pracownika

zapomniałem hasła

Aktualności

Projekty UE

 

więcej >

Dofinansowanie projektów ze środków UE, mechanizm sygnalizowania potencjalnych nieprawidłowości w POIŚ

21.12.18

  Informujemy, że DOZAMEL Sp. z o.o. otrzymał dofinansowanie Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, I Oś Priorytetowa - Zmniejszenie emisyjności gospodarki, dla następujących projektów: więcej >

Życzenia Świąteczne

21.12.18

Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2019 życzy DOZAMEL więcej >